Wybierz stronę

Coraz więcej menedżerów zdaje sobie sprawę, że starymi metodami  chce osiągać nowe, inne rezultaty. A tak się nie da.

Spotkałam się z jednym menedżerem zainteresowanym rozwojem swoich pracowników. Usiedliśmy i rozmawiamy:

– Pani Beato – co może Pani zrobić, żeby moi ludzie wykonywali moje polecenia i pracowali tak, jakbym sobie tego życzył?

Spojrzałam na niego i powiedziałam:

– Obawiam się, że nie mogę Panu pomóc….

– Jak to, pomogła Pani już tylu liderom??? – patrzy na mnie zakładając, że się z nim droczę.

– Bo widzi Pan… ja wierzę, że ludzie w organizacji mają mieć poczucie sensu i spełnienia. Wówczas będą szukać najlepszych rozwiązań w swoich obszarach. Wszystko po to, by jak najlepiej służyć klientom, nie menedżerowi. A w moich programach uczę menedżerów słuchania ludzi, bazowania na ich mocnych stronach, mądrości i doświadczeniu, żeby mogli się rozwijać i osiągać lepsze rezultaty dla siebie i firmy a nie technik egzekwujących poddańcze postawy pracowników wykonujących polecenia swojego szefa….

 

Szkoda, że nie widzieliście jego miny –  absolutnie bezcenna.

Niestety nie skorzystał z tej lekcji… przynajmniej na razie….

Może kiedyś się obudzi…. trzymam za niego kciuki.

 

Coraz więcej menedżerów zdaje sobie sprawę, że starymi metodami  chce osiągać nowe, inne rezultaty. A tak się nie da. Dlatego napisałam książkę program #4RoleLidera. Dzięki niej menedżerowie z dużych organizacji uaktualniają swoją wiedzę o prowadzeniu ludzi.

 

A Ty? Kiedy ostatni raz czytałeś coś, żeby nauczyć się lepiej zarządzać ludźmi? Słuchasz swoich ludzi i korzystasz z ich mądrości i doświadczeń? Co to dla Ciebie znaczy? Podziel się w komentarzu i udostępnij, zainspirujmy razem innych.

 

Tymczasem życzę Ci udanego tygodnia, który przyniesie wiele sukcesów i satysfakcji.

Serdeczności,

Beata

 

Bądźmy w kontakcie, zapraszamy Was serdecznie razem z Jakubem B. Bączkiem na grupę facebookową Mistrzowski Biznes w 90 dni link tutaj https://www.facebook.com/groups/MistrzowskiZespolw90dni/


#4RoleLidera #LiderskieKompetencje #BeataKapcewicz #MomentumWay