Fragment książki
„25 mini-emerytur” Jakuba B. Bączka

Taka

praca

nie ma

sensu

Podobno ciężka praca jednak nie popłaca.

Jak się okazuje, osoby które najwięcej i najciężej pracują (typowi „korpozombie”) nie osiągają zazwyczaj wybitnych rezultatów w dłuższej perspektywie czasowej. U takich osób liczy się praca i rezultaty, lecz w dłuższej perspektywie ich efektywność jest o wiele niższa od przeciętnej.

Czy chcesz być taki?

Pewnie, że nie.

Lecz na pewno chcesz osiągać doskonałe rezultaty.

Więc odpoczywaj. Daj Twojemu mózgowi czas na odpoczynek, regenerację.

Czterogodzinny tydzień pracy a nawyki

Człowiek sukcesu nie jest człowiekiem sukcesu z chwilą urodzenia. Na ten splendor i chwałę trzeba zapracować. Drogą ku temu stają się zdrowe nawyki.

Człowiek sukcesu będzie ćwiczył wczesne wstawanie, aż stanie się ono nawykiem, będzie myślał pozytywnie, bo to dodaje mu energii i przyciąga pozytywnych ludzi oraz będzie wspierał innych, bo nauczył się, że sam czasem potrzebuje pomocy. To są nawyki.

A dobre nawyki to po prostu… dobre życie!

Czy interesuje Cię jak mniej pracować i lepiej zarabiać?

Jak mentalnie zmienić się w szczęśliwego człowieka? Jak żyć według własnej mapy z wyznaczonymi celami, które Cię cieszą i dadzą Ci satysfakcję?

Wiele interesujących wskazówek zawarł Jakub B. Bączek w swojej książce „25 mini-emerytur”.

Czy trzeba Cię jeszcze zachęcać, aby poznać jej fragmenty?

Poznaj

90dni – Mistrzowski Zespół – Twórcy projektu

Odkrywamy karty. Odkrywamy nasze wspólne dzieło. Postanowiliśmy przelać naszą bogatą, sprawdzoną w warunkach biznesowych, wiedzę na papier, a dokładniej na materiał wideo.

Tak oto powstał kurs Mistrzowski zespół w 90 dni.

Jest to unikalne, wyjątkowe szkolenie, dzięki któremu poznasz wskazówki i metody jak stworzyć swój, własny zgrany team – mistrzowski zespół, z którym z satysfakcją zrealizujesz najbardziej ambitne cele.

Już niedługo dowiesz się więcej!

Beata Kapcewicz

Jestem trenerem biznesowym, coachem i autorką książek z dziedziny zarządzania, a także Prezesem Momentum Way. Na co dzień wspieram ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w zakresie strategii, rozwoju liderów, budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy). Wspierałam setki dużych międzynarodowych korporacji, takich jak: IKEA Industry, Microsoft, Nokia, Energa Obrót, mBank, Lafarge, BGŻ, Intrum Justitia, Philips Lighting, BZ WBK oraz mniejsze firmy o krajowym i zagranicznym zasięgu, np. CLAAS Polska, Grupa Pracuj.pl, Donako, KONE, Research & Engineering Center, Nutricia Polska, Cegielski i inne.

Ale to nie wszystko. U siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Kluczowe wartości: Człowiek w centrum, Lovebrand, Postawy liderskie.

Jakub B. Bączek

Jestem trenerem mentalnym i biznesowym, właścicielem kilku firm, autorem kilkunastu książek m.in. “Determinacja” z Jackiem Santorskim. Zaczynałem od zera – dziś mogę powiedzieć, że osiągnąłem poziom mistrzowski w życiu zawodowym i osobistym.

Bogate doświadczenie w sporcie (m.in. złoty medal Mistrzostw Świata w siatkówce 2014 jako trener mentalny złotych siatkarzy trenera Antigi) przekładam na sferę biznesu w charakterze doradcy, mówcy, szkoleniowca dla takich organizacji i marek jak ING, Orlen, Polpharma, Plus, Luxmed, Millennium Bank. Pasjonuje mnie golf, siatkówka i trening mentalny. Kocham ludzi i pragnę im pomagać, podnosić jakość życia i przychody.

Pogłębiam swoją wiedzę. Czerpię z badań naukowych i spotkań z autorytetami ze świata nauki, biznesu i psychologii. A także jestem wykładowcą studiów MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

Kluczowe wartości: Mistrzostwo, Radość, Skuteczność, Wolność, Zaangażowanie.