Jak stworzyć firmę i w niej nie pracować?

Wszystko zaczyna się od marzeń. Niech Twoje marzenia będą ambitne, wykraczające poza strefę komfortu, ale realne i osiągalne. Twój biznes musi Cię porywać, inspirować i nigdy nie nudzić! Jeżeli jesteś na starcie i dopiero szukasz pomysłu na swój biznes, pamiętaj – unikaj tematów oklepanych, powszechnych i konkurencyjnych!

Poznaj mój sposób na zorganizowanie firmy, w której nie będziesz musiał pracować. W ebooku znajdziesz propozycje na wprowadzenie konkretnych rozwiązań w Twojej firmie. Od kiedy sam stosuję procedurę DSN, moja firma w pełni się usamodzielniła.

Dowiedz się jak nie popełniać błędów.

Stwórz swoją firmę w nowoczesnym modelu.

Sprawdź i upewnij się, czy Twoja firma funkcjonuje bez zarzutu, a Ty jesteś szczęśliwym posiadaczem wolnego czasu, który, spędzasz tak jak chcesz?

Jestem praktykiem biznesu i od wielu, wielu lat prowadzę kilka spółek a dość regularnie odpalam jakieś nowe firmy – to zadaję sobie pytanie, czy to będzie przyjemne? Czy finalnie, będę miał przyjemność z tego, że to „hula”?

Uwaga! To nie jest tak, że ja codziennie kocham swoją pracę, ja chcę ją kochać przez większość czasu, ale mam takie dni, nie będę tutaj nikomu oczu mydlił, że często sam mam dość lub jestem zmęczony. Wtedy jednak mam satysfakcję, że to „coś”, o czym pięć lat temu marzyłem, dzisiaj się dzieje.

Wprowadź w życie swoje marzenia, czytaj e-booka, którego przygotowałem z myślą o Tobie i stwórz firmę, w której to Ty będziesz decydował o tym, co zrobisz ze swoim czasem.

Poznaj

90dni - Mistrzowski Biznes

Twórcy projektu

Beata Kapcewicz

Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo. Przeszłam wiele ścieżek, popełniłam masę błędów, nawet zbankrutowałam, ale też odnosiłam wiele sukcesów.

Będąc praktykującym liderem, trenerem biznesu miałam okazję wspierać ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w dokonywaniu zmian w życiu osobistym i zawodowym. Wspierałam setki dużych międzynarodowych korporacji, takich jak: IKEA Industry, Microsoft, Nokia, Energa Obrót, mBank, oraz mniejsze firmy o polskim i zagranicznym zasięgu.

Ciągle się uczę. Doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów. Myślisz, że to koniec mojej przygody z biznesem? Skądże. Mam już w planach kolejny pomysł na biznes.

Jakub B. Bączek

Zaczynałem od zera. Dziś mogę powiedzieć, że osiągnąłem poziom mistrzowski w życiu zawodowym i osobistym. Byłem sportowcem. Jako siatkarz zdobyłem tytuł Mistrza Polski w 1999 roku.

Później wkroczyłem w fazę naukową – uzyskałem tytuł magistra wychowania fizycznego i pedagogiki. Studiowałem również filozofię. Jednocześnie brałem udział w wielu szkoleniach, kursach, zdobywałem wiedzę o treningu mentalnym, psychologii i zarządzaniu strategicznym.

Dzięki kilku mądrym zasadom i hiper produktywności osiągnąłem sukces również na tym polu. Dziś stworzone przeze mnie firmy świetnie prosperują, a ja mogę cieszyć się życiem, spełniać swoje marzenia, angażować się w pomaganie innym i… spędzać pół roku na wakacjach.

Dziś połączyliśmy siły, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem tak, żebyście i Wy mogli zdobywać mistrzostwo w dziedzinie, w której tylko sobie wymyślicie.