6 zasad zdrowych finansów w firmie 

Wiele biznesów żyje na kredyt. Nie zarządza budżetami, finansami ani cash flow. A jak przyjdzie co do czego to nie ma pojęcia, jaka jest ich sytuacja finansowa. I wtedy bardzo często okazuje się, że nie ma już czym zarządzać…

Poznaj 6 zasad zdrowych finansów, które zwiększą bezpieczeństwo Twojego biznesu, pozwolą Ci się szybciej rozwijać i uniknąć błędów, które mogłyby przekreślić powodzenie Twojej firmy.

Dowiedz się jak nie popełniać błędów.

Zadbaj o swoje finanse w wielkim stylu.

Sprawdź i upewnij się jaką masz osobowość finansową, abyś zawsze działał w zgodzie ze sobą.

Jestem praktykiem biznesu i od wielu wielu lat prowadzę kilka spółek, które z niewielkim kapitałem potrafiły osiągać ponadprzeciętna rezultaty w bardzo krótkim czasie.  Kluczowe okazało się uzyskanie pozytywnego cash-flow aby mieć pozytywne rezultaty. I tego dokładnie chcę Ciebie nauczyć.

Marzysz o stabilnym i rosnącym budżecie?

Wprowadź w życie 6 zasad zdrowych finansów w firmie i osiągaj wymarzone rezultaty.

Jestem osobą, która pewnie tak jak Ty, nie za bardzo lubi ryzyko, dlatego zawsze staram się tak budować firmy, żeby nie ryzykować dużych pieniędzy, nie wkładać na początek dużego kapitału, tylko faktycznie w miesiąc, może trzy, uzyskać już przychody z rynku, żeby po prostu koszty firmy którą prowadzę, były finansowane z pieniędzy klientów.

Aby to było możliwe stosuję 6 zasad, którymi dzielę się z Tobą w ebooku.  

Poznaj

90dni - Mistrzowski Biznes

Twórcy projektu

Beata Kapcewicz

Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo. Przeszłam wiele ścieżek, popełniłam masę błędów, nawet zbankrutowałam, ale też odnosiłam wiele sukcesów.

Będąc praktykującym liderem, trenerem biznesu miałam okazję wspierać ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w dokonywaniu zmian w życiu osobistym i zawodowym. Wspierałam setki dużych międzynarodowych korporacji, takich jak: IKEA Industry, Microsoft, Nokia, Energa Obrót, mBank, oraz mniejsze firmy o polskim i zagranicznym zasięgu.

Ciągle się uczę. Doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów. Myślisz, że to koniec mojej przygody z biznesem? Skądże. Mam już w planach kolejny pomysł na biznes.

Jakub B. Bączek

Zaczynałem od zera. Dziś mogę powiedzieć, że osiągnąłem poziom mistrzowski w życiu zawodowym i osobistym. Byłem sportowcem. Jako siatkarz zdobyłem tytuł Mistrza Polski w 1999 roku.

Później wkroczyłem w fazę naukową – uzyskałem tytuł magistra wychowania fizycznego i pedagogiki. Studiowałem również filozofię. Jednocześnie brałem udział w wielu szkoleniach, kursach, zdobywałem wiedzę o treningu mentalnym, psychologii i zarządzaniu strategicznym.

Dzięki kilku mądrym zasadom i hiper produktywności osiągnąłem sukces również na tym polu. Dziś stworzone przeze mnie firmy świetnie prosperują, a ja mogę cieszyć się życiem, spełniać swoje marzenia, angażować się w pomaganie innym i… spędzać pół roku na wakacjach.

Dziś połączyliśmy siły, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem tak, żebyście i Wy mogli zdobywać mistrzostwo w dziedzinie, w której tylko sobie wymyślicie.