Jak strategicznie podejść do budowanie własnego biznesu?

Pobierz Workbook

IDEALNY NA START

Jest to bezpłatny, unikatowy materiał w postaci PDF, zawierający zestaw praktycznych ćwiczeń mentalnych, do wykonania przed wystartowaniem własnego biznesu.

Znajdziesz w nim omówienie dwóch najważniejszych tematów – KLIENT i SPRZEDAŻ, bez których nie wystartujesz skutecznie.

W Workbooku znajdziesz miejsce na osobiste eksperymenty i odkrywanie nowych kierunków rozwoju
dla Ciebie i Twojego biznesu.

Jest w nim miejsce na zadawanie sobie trudnych pytań, poszukiwanie odpowiedzi oraz wychodzenie poza strefę komfortu,
aby przygotować się idealnie na start.

Pobierz Workbook

  • Jeśli szukasz swojego PO, CO?
  • Jeśli chcesz być dobrze przygotowanym do wystartowania ze swoim biznesem?
  • Jeśli chcesz sprawdzić swój pomysł na biznes?
  • Jeśli szukasz nieszablonowych rozwiązań dla twojego biznesu?
  • Jeśli chcesz wyjść poza schemat w sprzedaży swoich produktów?
  • Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na powodzenie?
  • Jeśli chcesz zarabiać sprytnie i skutecznie na swoich produktach?
Poznaj

90dni - Mistrzowski Biznes

Twórcy projektu

Beata Kapcewicz

Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo. Przeszłam wiele ścieżek, popełniłam masę błędów, nawet zbankrutowałam, ale też odnosiłam wiele sukcesów.

Będąc praktykującym liderem, trenerem biznesu miałam okazję wspierać ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w dokonywaniu zmian w życiu osobistym i zawodowym. Wspierałam setki dużych międzynarodowych korporacji, takich jak: IKEA Industry, Microsoft, Nokia, Energa Obrót, mBank, oraz mniejsze firmy o polskim i zagranicznym zasięgu.

Ciągle się uczę. Doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów. Myślisz, że to koniec mojej przygody z biznesem? Skądże. Mam już w planach kolejny pomysł na biznes.

Jakub B. Bączek

Zaczynałem od zera. Dziś mogę powiedzieć, że osiągnąłem poziom mistrzowski w życiu zawodowym i osobistym. Byłem sportowcem. Jako siatkarz zdobyłem tytuł Mistrza Polski w 1999 roku.

Później wkroczyłem w fazę naukową – uzyskałem tytuł magistra wychowania fizycznego i pedagogiki. Studiowałem również filozofię. Jednocześnie brałem udział w wielu szkoleniach, kursach, zdobywałem wiedzę o treningu mentalnym, psychologii i zarządzaniu strategicznym.

Dzięki kilku mądrym zasadom i hiper produktywności osiągnąłem sukces również na tym polu. Dziś stworzone przeze mnie firmy świetnie prosperują, a ja mogę cieszyć się życiem, spełniać swoje marzenia, angażować się w pomaganie innym i… spędzać pół roku na wakacjach.

Dziś połączyliśmy siły, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem tak, żebyście i Wy mogli zdobywać mistrzostwo w dziedzinie, w której tylko sobie wymyślicie.