Mini-ebook Beaty Kapcewicz

4 taktyki

nowoczesnej

komunikacji

z zespołem

 

Ile razy słyszę słowo ‘feedback’ ciarki mnie przechodzą.

I nie dlatego, że jego odpowiednikiem jest określenie w naszym ojczystym języku: informacja zwrotna. Mam na myśli, to że funkcjonuje nowsza wersja feedbacku. To feedforward, tłumacz i kontraktuj nowe zachowania na przyszłość.

Jeśli chcesz poznać współczesną wersję feedbacku przeczytaj koniecznie ten mini-ebook!

Skoro „kanapka” już nie działa, czym ją zastąpić?

Nie odpowiem na to pytanie teraz. Również nie odpowiem teraz co zrobić, gdy widzi się szklankę do połowy pustą. Te i inne odpowiedzi zawarłam w tym mini-ebooku.

Nie przegap tej okazji!

Otrzymuję wiele pytań jak komunikować się z zespołem, jak dzielić się z nim informacją zwrotną. Dlatego przygotowałam kompendium wiedzy wynikającej z moich obserwacji jak postępować, aby nie podcinać skrzydła pracownikom.

Chciałbyś mieć zgrany zespół…

… i wiesz, że aby komunikacja z zespołem stawała się wartością musi uwalniać potencjał każdego człowieka. A także, poszukujesz takich metod, aby każda osoba w Twoim zespole brała odpowiedzialności za swój i wspólny rozwój. Wiem, masz jeszcze wiele innych pytań.

Pragnę podzielić się z Tobą moim obserwacjami i sposobami radzenia sobie z wyzwaniem tworzenia nowoczesnej komunikacji z zespołem.

Przedstawiam Ci cztery taktyki nowoczesnej komunikacji z zespołem. Wierzę, że poniższa wiedza będzie przydatna dla Ciebie zaraz po przeczytaniu tego materiału.

Poznaj

90dni – Mistrzowski Zespół – Twórcy projektu

Odkrywamy karty. Odkrywamy nasze wspólne dzieło. Postanowiliśmy przelać naszą bogatą, sprawdzoną w warunkach biznesowych, wiedzę na papier, a dokładniej na materiał wideo.

Tak oto powstał kurs Mistrzowski zespół w 90 dni.

Jest to unikalne, wyjątkowe szkolenie, dzięki któremu poznasz wskazówki i metody jak stworzyć swój, własny zgrany team – mistrzowski zespół, z którym z satysfakcją zrealizujesz najbardziej ambitne cele.

Już niedługo dowiesz się więcej!

Beata Kapcewicz

Jestem trenerem biznesowym, coachem i autorką książek z dziedziny zarządzania, a także Prezesem Momentum Way. Na co dzień wspieram ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w zakresie strategii, rozwoju liderów, budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy). Wspierałam setki dużych międzynarodowych korporacji, takich jak: IKEA Industry, Microsoft, Nokia, Energa Obrót, mBank, Lafarge, BGŻ, Intrum Justitia, Philips Lighting, BZ WBK oraz mniejsze firmy o krajowym i zagranicznym zasięgu, np. CLAAS Polska, Grupa Pracuj.pl, Donako, KONE, Research & Engineering Center, Nutricia Polska, Cegielski i inne.

Ale to nie wszystko. U siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Kluczowe wartości: Człowiek w centrum, Lovebrand, Postawy liderskie.

Jakub B. Bączek

Jestem trenerem mentalnym i biznesowym, właścicielem kilku firm, autorem kilkunastu książek m.in. “Determinacja” z Jackiem Santorskim. Zaczynałem od zera – dziś mogę powiedzieć, że osiągnąłem poziom mistrzowski w życiu zawodowym i osobistym.

Bogate doświadczenie w sporcie (m.in. złoty medal Mistrzostw Świata w siatkówce 2014 jako trener mentalny złotych siatkarzy trenera Antigi) przekładam na sferę biznesu w charakterze doradcy, mówcy, szkoleniowca dla takich organizacji i marek jak ING, Orlen, Polpharma, Plus, Luxmed, Millennium Bank. Pasjonuje mnie golf, siatkówka i trening mentalny. Kocham ludzi i pragnę im pomagać, podnosić jakość życia i przychody.

Pogłębiam swoją wiedzę. Czerpię z badań naukowych i spotkań z autorytetami ze świata nauki, biznesu i psychologii. A także jestem wykładowcą studiów MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

Kluczowe wartości: Mistrzostwo, Radość, Skuteczność, Wolność, Zaangażowanie.