4 biznesowe case story

w stylu Jakuba B. Bączka

Znajdziesz tu, cztery casy, dotyczące wyzwań w obszarze przedsiębiorczości, czterech odrębnych grup biznesowych.

Każda z opowieści, często w przewrotny i zabawny sposób porusza konkretny problem i dostarcza zaskakujących odpowiedzi w stylu Jakuba B. Bączka.

Case story 1

Zgłosił się do mnie młody człowiek

Ta opowieść jest dla Ciebie, jeśli jesteś na początku swojej biznesowej drogi.

Case story 2

Lubię pracę z przedsiębiorcami MŚP

Ta opowieść jest dla Ciebie, jeśli poszukujesz pomysłu, który możesz w prosty sposób zaimplementować w swojej firmie.

Case story 3

Wielu liderów zaczynało w MLM

Ta opowieść jest dla Ciebie, jeśli szukasz innych sposobów na sprzedaż produktów.

Case story 4

Czy start-up musi mieć inwestora?

Ta opowieść jest dla Ciebie, jeśli szukasz pieniędzy na rozwój.

Poznaj mój sposób na biznesologię. W materiale znajdziesz propozycje na wprowadzenie konkretnych rozwiązań w Twojej firmie.

Stwórz swoją firmę w nowoczesnym modelu, myśl strategicznie i miej odwagę być sobą.
Wprowadź w życie swoje marzenia.

Wykorzystaj moje doświadczenie! Skorzystaj ze sprawdzonej w warunkach biznesowych i sportowych wiedzy praktycznej.
Rozpocznij, twórz i ulepszaj swoją firmę z łatwością, czerpiąc ode mnie praktyczną wiedzę, podaną w wygodny sposób.

Poznaj

90dni - Mistrzowski Biznes

Twórcy projektu

Beata Kapcewicz

Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo. Przeszłam wiele ścieżek, popełniłam masę błędów, nawet zbankrutowałam, ale też odnosiłam wiele sukcesów.

Będąc praktykującym liderem, trenerem biznesu miałam okazję wspierać ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w dokonywaniu zmian w życiu osobistym i zawodowym. Wspierałam setki dużych międzynarodowych korporacji, takich jak: IKEA Industry, Microsoft, Nokia, Energa Obrót, mBank, oraz mniejsze firmy o polskim i zagranicznym zasięgu.

Ciągle się uczę. Doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów. Myślisz, że to koniec mojej przygody z biznesem? Skądże. Mam już w planach kolejny pomysł na biznes.

Jakub B. Bączek

Zaczynałem od zera. Dziś mogę powiedzieć, że osiągnąłem poziom mistrzowski w życiu zawodowym i osobistym. Byłem sportowcem. Jako siatkarz zdobyłem tytuł Mistrza Polski w 1999 roku.

Później wkroczyłem w fazę naukową – uzyskałem tytuł magistra wychowania fizycznego i pedagogiki. Studiowałem również filozofię. Jednocześnie brałem udział w wielu szkoleniach, kursach, zdobywałem wiedzę o treningu mentalnym, psychologii i zarządzaniu strategicznym.

Dzięki kilku mądrym zasadom i hiper produktywności osiągnąłem sukces również na tym polu. Dziś stworzone przeze mnie firmy świetnie prosperują, a ja mogę cieszyć się życiem, spełniać swoje marzenia, angażować się w pomaganie innym i… spędzać pół roku na wakacjach.

Dziś połączyliśmy siły, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem tak, żebyście i Wy mogli zdobywać mistrzostwo w dziedzinie, w której tylko sobie wymyślicie.