4 biznesowe case story

w stylu Beaty Kapcewicz

W materiale znajdziesz cztery casy, dotyczące wyzwań w obszarze przedsiębiorczości dotyczących przedstawicieli czterech odrębnych grup biznesowych.

Każda z opowieści porusza inny problem i dostarcza zaskakujących odpowiedzi w stylu Beaty Kapcewicz.

Case story 1

Napisał do mnie przedsiębiorca

Ta opowieść jest dla Ciebie, jeśli chcesz poznać 4 hasła, dzięki którym Twój biznes wejdzie na wyższy poziom.

Case story 2

Spotkałam się z liderem

Ta opowieść jest dla Ciebie, jeśli szukasz pomysłów na zmotywowanie swoich pracowników.

Case story 3

Usłyszałam sfrustrowanego trenera

Ta opowieść jest dla Ciebie, jeśli, pomimo mnogości odbytych szkoleń i certyfikatów nie możesz odnaleźć się na rynku.

Case story 4

Jako trener spotykam liderów MLM

Ta opowieść jest dla Ciebie, jeśli jeszcze nie stworzyłeś swojej biznesologii.

Jak widzisz, często spotykam się z tematem niemocy, rozmawiam z osobami, które doszły do jakiegoś etapu w swoim biznesie i stają pod ścianą, nie mogąc ruszyć z miejsca.

A stoją pod ścianą, ponieważ starymi metodami chcą osiągnąć nowe rezultaty.
Jeżeli jesteś gdzieś pod ścianą w swoim biznesie i czujesz, że mógłbyś zrobić kolejny krok, ale coś Cię trzyma, koniecznie pobierz ten materiał i zobacz co dla Ciebie przygotowałam. Być może odnajdziesz się w tych opowieściach i zechcesz posłuchać w czym mogę Ci jeszcze pomóc.

Zadbaj o swoją firmę i nie zatrzymuj się przed mentalną ścianą. Jestem tu po to, żeby wspierać Cię w rozwoju i dzielić się swoim doświadczeniem.

Możesz mi zaufać, ponieważ jestem praktykiem biznesu i od wielu wielu lat prowadzę kilka spółek, które z niewielkim kapitałem potrafiły osiągać ponadprzeciętna rezultaty w bardzo krótkim czasie.

Kluczowe okazało się zbudowanie Mistrzowskiej Strategii, wypracowanie misji i wizji firmy oraz uzyskanie pozytywnego cash-flow, aby mieć pozytywne rezultaty. I tego dokładnie chcę Cię nauczyć.

Poznaj

90dni - Mistrzowski Biznes

Twórcy projektu

Beata Kapcewicz

Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo. Przeszłam wiele ścieżek, popełniłam masę błędów, nawet zbankrutowałam, ale też odnosiłam wiele sukcesów.

Będąc praktykującym liderem, trenerem biznesu miałam okazję wspierać ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w dokonywaniu zmian w życiu osobistym i zawodowym. Wspierałam setki dużych międzynarodowych korporacji, takich jak: IKEA Industry, Microsoft, Nokia, Energa Obrót, mBank, oraz mniejsze firmy o polskim i zagranicznym zasięgu.

Ciągle się uczę. Doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów. Myślisz, że to koniec mojej przygody z biznesem? Skądże. Mam już w planach kolejny pomysł na biznes.

Jakub B. Bączek

Zaczynałem od zera. Dziś mogę powiedzieć, że osiągnąłem poziom mistrzowski w życiu zawodowym i osobistym. Byłem sportowcem. Jako siatkarz zdobyłem tytuł Mistrza Polski w 1999 roku.

Później wkroczyłem w fazę naukową – uzyskałem tytuł magistra wychowania fizycznego i pedagogiki. Studiowałem również filozofię. Jednocześnie brałem udział w wielu szkoleniach, kursach, zdobywałem wiedzę o treningu mentalnym, psychologii i zarządzaniu strategicznym.

Dzięki kilku mądrym zasadom i hiper produktywności osiągnąłem sukces również na tym polu. Dziś stworzone przeze mnie firmy świetnie prosperują, a ja mogę cieszyć się życiem, spełniać swoje marzenia, angażować się w pomaganie innym i… spędzać pół roku na wakacjach.

Dziś połączyliśmy siły, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem tak, żebyście i Wy mogli zdobywać mistrzostwo w dziedzinie, w której tylko sobie wymyślicie.