Pobierz darmowe materiały

Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg różnych materiałów do pobrania, które pomogą Ci w tworzeniu i prowadzeniu Mistrzowskiego Zespołu.

5 błędów w prowadzeniu zespołu, które popełnia 80% menedżerów.

Autor: Beata Kapcewicz

4 taktyki nowoczesnej komunikacji z zespołem.

Autor: Beata Kapcewicz

Fragment książki „25 MINI-EMERYTUR” JAKUBA B. BĄCZKA – Taka praca nie ma sensu

Autor: Jakub B. Bączek

Fragment książki „25 MINI-EMERYTUR” JAKUBA B. BĄCZKA – Uporządkuj sprawy

Autor: Jakub B. Bączek

Mini ebook „TEAM BUILDING czyli Zbuduj Swój Zespół”

Autor: Jakub B. Bączek

Dołącz do grupy!

Grupa na Facebooku, która łączy osoby zainteresowane rozwojem w ramach tworzonych zespołów. Wymiana doświadczeń i wzajemna nauka to czyni to miejsce wyjątkowym!

Poznaj

90dni – Mistrzowski Zespół – Twórcy projektu

Odkrywamy karty. Odkrywamy nasze wspólne dzieło. Postanowiliśmy przelać naszą bogatą, sprawdzoną w warunkach biznesowych, wiedzę na papier, a dokładniej na materiał wideo.

Tak oto powstał kurs Mistrzowski zespół w 90 dni.

Jest to unikalne, wyjątkowe szkolenie, dzięki któremu poznasz wskazówki i metody jak stworzyć swój, własny zgrany team – mistrzowski zespół, z którym z satysfakcją zrealizujesz najbardziej ambitne cele.

Już niedługo dowiesz się więcej!

Beata Kapcewicz

Jestem trenerem biznesowym, coachem i autorką książek z dziedziny zarządzania, a także Prezesem Momentum Way. Na co dzień wspieram ekspercko zarządy, menedżerów, przedsiębiorców oraz innych trenerów w zakresie strategii, rozwoju liderów, budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy). Wspierałam setki dużych międzynarodowych korporacji, takich jak: IKEA Industry, Microsoft, Nokia, Energa Obrót, mBank, Lafarge, BGŻ, Intrum Justitia, Philips Lighting, BZ WBK oraz mniejsze firmy o krajowym i zagranicznym zasięgu, np. CLAAS Polska, Grupa Pracuj.pl, Donako, KONE, Research & Engineering Center, Nutricia Polska, Cegielski i inne.

Ale to nie wszystko. U siebie w firmie też pracuję z liderami. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – siódma, jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Kluczowe wartości: Człowiek w centrum, Lovebrand, Postawy liderskie.

Jakub B. Bączek

Jestem trenerem mentalnym i biznesowym, właścicielem kilku firm, autorem kilkunastu książek m.in. “Determinacja” z Jackiem Santorskim. Zaczynałem od zera – dziś mogę powiedzieć, że osiągnąłem poziom mistrzowski w życiu zawodowym i osobistym.

Bogate doświadczenie w sporcie (m.in. złoty medal Mistrzostw Świata w siatkówce 2014 jako trener mentalny złotych siatkarzy trenera Antigi) przekładam na sferę biznesu w charakterze doradcy, mówcy, szkoleniowca dla takich organizacji i marek jak ING, Orlen, Polpharma, Plus, Luxmed, Millennium Bank. Pasjonuje mnie golf, siatkówka i trening mentalny. Kocham ludzi i pragnę im pomagać, podnosić jakość życia i przychody.

Pogłębiam swoją wiedzę. Czerpię z badań naukowych i spotkań z autorytetami ze świata nauki, biznesu i psychologii. A także jestem wykładowcą studiów MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

Kluczowe wartości: Mistrzostwo, Radość, Skuteczność, Wolność, Zaangażowanie.